Jūs esate čia

Saulės akiniai

VERTA ŽINOTI!
Saulės akiniai yra puikus madingas aksesuaras ir stiliaus detalė, tačiau jų pagrindinė funkcija - akių apsauga.

5 priežastys, kodėl Jums reikalingi saulės akiniai:

  • Saulės akiniai saugo nuo žalingų saulės spindulių. 
  • Saulės akiniai sumažina spindulių atspindžius ant įvairių paviršių. 
  • Saulės akiniai saugo akis nuo vėjo ir dulkių. 
  • Saulės akiniai mažina akių įtampą ir suteikia matymo komfortą, nes sulaiko ryškią saulės šviesą. 
  • Saulės akiniai gerina matomumą.

Saulės akiniai vaikams
Tėvai nuo žalingų saulės spindulių turi saugoti ne tik savo vaikučių odą, bet ir akis. Kuo anksčiau vaikas pradeda nešioti saulės akinius, tuo labiau sumažinama rizika ateityje pajusti neigiamus saulės spindulių padarinius. Mūsų pareiga atkreipti tėvų dėmesį ir priminti, kaip svarbu laiku pasirūpinti savo atžalos akimis ir regėjimu.

Optisima rekomenduoja
Jeigu Jūs ieškote saulės akinių, tačiau nežinote, kokie Jums patiktų, kviečiame ateiti į mūsų salonus, kur galėsite pasimatuoti įvairių formų, spalvų ir pavadinimų saulės akinius prieinamomis kainomis. Mes padėsime Jums išsirinkti tokius saulės akinius, kurie labiausiai atitiks Jūsų individualų stilių ir paryškins gražiausius Jūsų bruožus, paslėps trūkumus.

Mes rekomenduojame rinktis poliarizuotus akinius nuo saulės, nes:
Mes matome aplinkinį pasaulį dėl vertikaliai nuo objektų atsispindinčios šviesos. Kai saulės šviesa atsispindi nuo tokių horizontalių paviršių, kaip kelias ar vanduo, ji sukelia akinantį spindėjimą. Šie atspindžiai vadinami "optiniu triukšmu". Jie trukdo aiškiai matyti, nuo jų ašaroja ir skauda akys. Nepoliarizuoti akiniai nuo saulės atspindžių neblokuoja.

Poliarizuoti akiniai nuo saules blokuoja horizontalius atspindžius ir praleidžia tik naudingą vertikalią šviesą. Poliarizuoti akiniai nuo saulės blokuoja atspindžius ir povojingus UV spindulius, todėl jūs matote žymiai ryškiau ir tuo pačiu apsaugote savo akis nuo žalingų spindulių.

 

OPTISIMA REKOMENDUOJA MADINGIAUSIUS SAULĖS AKINIUS "RAY BAN"

 

OPTISIMA REKOMENDUOJA POLIARIZUOTUS SAULĖS AKINIUS "POLAROID"

 

OPTISIMA rekomenduoja ir kitus saulės akinių gamintojus:

Vogue

Polar Vision

Montana

ir kt.