Jūs esate čia

Polaroid

NAUJA saulės akinių POLAROID kolekcija jau prekyboje!

KUO SKIRIASI POLAROID IR PAPRASTI AKINIAI NUO SAULĖS :
- Paprasti akiniai nuo saulės (ir brangūs, ir pigūs) paprasčiausiai pritemdo saulės šviesą ir atspindžius kartu pritemdydami ir visą vaizdą. Polaroid akiniai sugeria/blokuoja spindesius (“optinį triukšmą”) ne tik, kad neužtemdydami bendro vaizdo, bet dar ir paryškindami jį.

- Polaroid akiniuose nuo saulės naudojami UV spindulių apsaugos filtrai yra vieni efektyviausių iš dabar gaminamų rinkoje. Jie beveik 100% apsaugo nuo UVA, UVB ir UVC spindulių. Ant daugelio šiuo metu parduodamų akinių galima rasti užrašą, kad jie apsaugo nuo ultravioletinių spindulių ir tai nėra netiesa, bet tik nedaugelio garsiausių firmų, tokių kaip Polaroid, akiniai turi patikimą apsaugą nuo visų rūšių ultravioletinių spindulių.

- Polaroid akinių lęšiai gaminami išskirtinai JAV Norwood’e, taip užtikrinama aukšta gamybos kokybės kontrolė.

Visi Polaroid poliarizuoti akiniai nuo saulės gaminami tiktai su patentuotais Ultrasight TM lęšiais, naudojant mūsų inovacinę patentuotą Thermofusion TM technologiją. Šie aukščiausios kokybės poliarizuoti lęšiai yra sudaryti iš devynių sluoksnių, garantuojančių pilną apsaugą ir puikų matymą.

Daugelis akinių nuo saulės gamintojų tenkinasi įvairiais Tolimųjų Rytų produktais. Visi Polaroid akiniai nuo saulės atitinka Europos akinių nuo saulės standartą EN 1836 taip pat ir visus kitus oficialiai publikuotus Akinių nuo Saulės Standartus. Polaroid akiniai nuo saulės atitinka EEB Direktyvą 89/686 (asmens apsaugos priemonės).

KAIP PADARYTI POLAROID AKINIAI NUO SAULĖS:

Polaroid išrado poliarizuotą filtrą ir yra pasaulinis lyderis poliarizuotų lęšių gamybos technologijų srityje. Polaroid akiniai nuo saulės pagaminti iš daugiasluoksnio laminato.

6025 DL5

7008 JB

6023 DL5

6020 TN5

6018 ZA1

6015 AI

6014 JY

6003 WJ

4217 LA

Puslapiai