Jūs esate čia

Bifokaliniai ir progresiniai akinių lęšiai

Presbiopija

Presbiopija paraidžiui reiškia senos akys. Presbiopinis amžius dažniausia prasideda nuo 40 metų. Kliniškai presbiopija atspindi žymų akomodacijos amplitudės netekimą arba kitaip tariant, negalėjimą sufokusuoti regėjimo, žiūrint į objektus, esančius iš arti. Bifokaliniai ir progresiniai akiniai yra priemonės presbiopijos korekcijai.

http://www.youtube.com/watch?v=ZUFMmC0eI1s

Progresiniai lęšiai

Akiniai su šiais lęšiais Jums atstos keletą akinių vienu metu. Jeigu blogai matote iš arti ir į tolį, progresiniai lęšiai kaip tik Jums. Vizualiai akiniai su šiais lęšiais nesiskiria nuo įprastų akinių t.y. nesimato nei skaitymo, nei žiūrėjimo į tolį zonų, todėl vidinė lęšio struktūra labai sudėtinga. Lęšis gaminamas taip, kad jame sutilptų visos geram matymui visais atstumais reikalingos zonos. Progresiniai lęšiai suteikia unikalią galimybę puikiai matyti ne tik į tolį ir iš arti, bet ir iš tarpinių atstumų (1-3 m).

Mūsų salonuose siūloma įsigyti BOD, HOYA ir JZO gamintojų progresinius lęšius, kurie pasižymi išskirtine kokybe, nešiojimo komfortu ir greita adaptacija.

Optisima rekomenduoja naujausios kartos progresinius lęšius:

Pasirinkę "BOD" progresinių lęšių MultiFit Precision versiją su Clarus danga,  gausite Jums individualiai pritaikytą technologinį sprendimą, įgyvendintą skaitmeniniu būdu su išskirtine precizika. Gaminant akinių lęšius bus atsižvelgta į akinių rėmelio parametrus, Jūsų veido individualius parametrus, akinių nešiojimo bei gyvenimo būdo įpročius, gydytojo recepto specifinius duomenis. Tokiu būdu Jums pagaminti individualūs akiniai užtikrina išskirtinį regėjimo komfortą visais atstumais (artimu, vidutiniu ir tolimu) bei gyvenimo atvejais (vairuojant, sportuojant, būnant gamtoje ir pan.)

Techninė charakteristika:

  • Platesnis ir stabilesnis matymo laukas
  • Minkštesnis dizainas ir momentinė adaptacija
  • Ryškus ir tolygus vaizdas bet kokiu atstumu: arti, toli ir vidutiniu atstumu
  • "Inset" technologijos dėka užtikrinamas binokulinis matymas (stereo regėjimas)


______________________________________________________________________________________________

Anateo Mio – Tiesiog tobulas

Anateo Mio – tai individualūs progresiniai lęšiai, gaminami atsižvelgiant į akinių nešiojimo būdą, akies ir kūno anatomiją.

Techninė charakteristika:

  • Pritaikyta prie individualių poreikių, kai yra atsižvelgiama į akinių nešiojimo būdą, akies anatomiją ir atstumą skaitant;
  • Dvipusė progresija;
  • Gaminami pagal biometrinę technologiją, sujungtą su skaitmenine apdirbimo technologija (free form);
  • Asimetrinė ir asferinė konstrukcija.

______________________________________________________________________________________________

Bifokiniai lęšiai

Bifokaliniai akiniai atsirado 19a., kuomet B.Franklinas paėmė lęšį, skirtą korekcijai tolumui ir lęšį, skirtą artumui, perpjovė juos pusiau ir sudėjo drauge. Tokie akiniai turi dvi matymo zonas – tolumo ir artumo. Bifokaliniai lęšiai iškraipo erdvės suvokimą: kadangi tai yra dviejų gabalų lęšis jis suskaldo ir keičia erdvinius santykius.

Šie lęšiai vadinami dviejų židinių lęšiais. Vizualiai akiniai su bifokiniais lęšiais skiriasi nuo įprastinių akinių: zonas skaitymui ir matymui į tolį skiria aiški linija arba matomas puslankio formos „langelis", kuris leidžia gerai matyti tiek į toli ir tiek iš arti, tačiau tarpiniais atstumais ( 1-3 m) matoma prasčiau.