Jūs esate čia

Akinių lęšių dangos

Akinių lęšių dangos skirtos visapusiškai pagerinti akinių lęšių naudojimą, jų nešiojimo komfortą, priežiūrą ir ilgaamžiškumą.

Kietoji danga 


Kietoji danga skirta plastikinio lęšio apsaugai nuo braižymosi. Akinių lęšiai padengti kietąja danga tarnauja ilgiau, juos lengviau prižiūrėti.

Antirefleksinė danga 


Šios dangos paskirtis - sumažinti šviesos atspindžius ant akinių lęšio paviršiaus. Sumažėjus atspindžių kiekiui akys tampa geriau matomos ir tokie akiniai sukuria estetiškai gražesnę išvaizdą.

Lęšiai su antirefleksinėmis dangomis ypatingai rekomenduojami vairuotojams (sumažina akinimą nuo priešais važiuojančių automobilių žibintų ar šlapios kelio dangos), dirbantiems prie kompiuterio (padidina matymo kontrastą ir sumažina akių nuovargį), žiūrintiems televizorių.

Hidrofobinė danga 


Ši danga sukurta palengvinti lęšio nešiojimą ir priežiūrą. Ji neleidžia lęšio paviršiuje susikaupti vandeniui, todėl lęšiai mažiau rasoja ir ilgesnį laiką lieka švarūs.

Švaros danga 


Švaros danga neleidžia dulkių ir purvo dalelėms pasilikti ant lęšio paviršiaus. Tai žymiai palengvina lęšio valymą ir užtikrina švarų lęšio paviršių. Akinių lęšiai su švaros danga pasižymi ypatingu skaidrumu, todėl matymas yra aiškus ir komfortiškas.

Užsukite į Optisima. Sisters' Optics salonus ir kvalifikuotos konsultantės suteiks visą reikalingą informaciją bei padės išsirinkti akinių lęšius atitinkančius Jūsų norus.

Optisima. Sisters' Optics rekomenduoja rinktis akinių lęšius su daugiafunkcinėmis dangomis, t.y. lęšius turinčius visas dangas (kietąją, antirefleksinę, hidrofobinę ir švaros). Tokie lęšiai pasižymi itin aukšta kokybe, pagerina Jūsų akinių išvaizdą ir padidina atsparumą nuolatiniam nešiojimui ir susidėvėjimui.

______________________________________________________________________________________

 

JZO kompanijos sukurta danga IDEAL MAX, tai Jūsų akiniai ilgam !

Ideal Max tai naujausia, daugiasluoksnė antirefleksinė danga su išskirtiniu kietinančiu sluoksniu bei hidrofobiniu, oleofobiniu ir antistatiniu sluoksniu. Dėka papildomo Max sluoksnio yra labai atspari mechaniškiems pažeidimams. Danga suteikia lęšiui lengvai žalią atspalvį
  • Mineralinis sluoksnis su miniporomis suteikia ypatingą kietumą;
  • Antirefleksinė danga užtikrina ypač skaidrų matymą;
  • Švaros dangos palengvina akinių priežiūrą.


_______________________________________________________________________________________________