Jūs esate čia

Saulės akinių naudojimo instrukcija

1. Saulės akiniai (toliau - SA) yra asmeninė apsauginė priemonė skirta AKIŲ apsaugai nuo UV saulės spindulių. CE žymuo ant SA reiškia, kad jie atitinka pagrindinius tech. reglamento AAP ir direktyvos 89/686/EEB reikalavimus.

2. SA nešiojami ant nosies: lęšiai dengia akis, akinių kojelės laikosi ant ausų.

3. SA nėra pritaikyti žiūrėti tiesiai į saulę ir tiesiai į dirbtinį UV spindulių šaltinį. Jie nėra pritaikyti vairuoti prieblandoje ar tamsoje.

4. Nenešiokite SA ant viršugalvio, kaktos ar kitaip negu nurodyta šioje instrukcijoje. Netinkamas SA nešiojimas sukelia rėmo deformaciją, ko pasėkoje gali iškristi lęšiai ir t.t.

5. SA užsidėkite ir nusiimkite atsargiai ir TIK abejomis rankomis, laikydami už kojelių. Taip išvengsite rėmo deformacijos, sulsiankstymo ar kitų nepageidaujamų SA pakitimų.

6. Esant poreikiui dažnai nusiimti ar užsidėti SA, naudokite specialią grandinėlę ar virvelę, skirtą akinių nešiojimui ant kaklo.

7. Negalima SA palikti karšto oro susitelkimo vietose (pvz. automobilyje, pirtyje, prie židinio, orkaitės ar pan.). Staigūs temperatūros svyravimai gali pakenkti SA pradinei formai.

8. Saulės akinius laikykite kietame, uždarame dėkle, kuris apsaugotų ne tik nuo subraižymų, bet ir nuo atsitiktinių smūgių, sulaužymo ir pan.

9. Negalima SA be dėklo nešiotis rankinėje, kišenėje ar pan. Įvairūs aštrūs (šukos, raktai ir t.t.) daiktai gali juos pažeisti.

10. Jeigu nenaudojate nei dėklo, nei virvelės, SA laikykite saugioje vietoje, ant kieto paviršiaus, sulenktomis kojelėmis lęšiais į viršų.

11. Nešiojant SA venkite tiesioginio kontakto su sūriu vandeniu ar cheminėmis medžiagomis, kurios gali pažeisti lęšių paviršių (pvz. plaukų lakas).